ТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве01.08.2017.
Рок за достављање10.08.2017. - Истекао
Извођење радова на адаптацији, санацији и промени намене објекта у Пландишту – фаза 1, редни број ЈН 24/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве21.07.2017.
Рок за достављање28.07.2017. - Истекао
Набавка услуга израде студија и анализа за потребе спровођења пројекта Подршка систему управљања миграцијама у Републици Србији, обликоване по партијама ЈН 16/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве21.07.2017.
Рок за достављање28.07.2017. - Истекао
Набавка услуга израде студија и анализа за потребе спровођења пројекта Подршка систему управљања миграцијама у Републици Србији, обликоване по партијама ЈН 16/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве21.07.2017.
Рок за достављање28.07.2017. - Истекао
Набавка услуга израде студија и анализа за потребе спровођења пројекта Подршка систему управљања миграцијама у Републици Србији, обликоване по партијама ЈН 16/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве18.07.2017.
Рок за достављање26.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга одржавања и поправке возила са пратећим деловима и опремом, обликована по партијама, ЈН 23/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве18.07.2017.
Рок за достављање26.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга одржавања и поправке возила са пратећим деловима и опремом, обликована по партијама, ЈН 23/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве18.07.2017.
Рок за достављање26.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга одржавања и поправке возила са пратећим деловима и опремом, обликована по партијама, ЈН 23/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве29.06.2017.
Рок за достављање07.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга ДДД по епидемиолошким индикацијама, JN 22/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве29.06.2017.
Рок за достављање07.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга ДДД по епидемиолошким индикацијама, JN 22/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве29.06.2017.
Рок за достављање07.07.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за набавку услуга ДДД по епидемиолошким индикацијама, JN 22/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.06.2017.
Рок за достављање16.06.2017. - Истекао
Набавка услуге-унос у базу статуса, JN 20/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.06.2017.
Рок за достављање16.06.2017. - Истекао
Набавка услуге-унос у базу статуса, JN 20/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.06.2017.
Рок за достављање16.06.2017. - Истекао
Набавка услуге-унос у базу статуса, JN 20/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве01.06.2017.
Рок за достављање12.06.2017. - Истекао
Израда техничке документације за објекте чији је корисник Комесаријат за избеглице и миграције, JN 21/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве01.06.2017.
Рок за достављање12.06.2017. - Истекао
Израда техничке документације за објекте чији је корисник Комесаријат за избеглице и миграције, JN 21/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве01.06.2017.
Рок за достављање12.06.2017. - Истекао
Израда техничке документације за објекте чији је корисник Комесаријат за избеглице и миграције, JN 21/2017.
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве16.05.2017.
Рок за достављање26.05.2017. - Истекао
Набавка пнеуматика и осталих делова за саобраћај ЈН 19/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве16.05.2017.
Рок за достављање26.05.2017. - Истекао
Набавка пнеуматика и осталих делова за саобраћај ЈН 19/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве16.05.2017.
Рок за достављање26.05.2017. - Истекао
Набавка пнеуматика и осталих делова за саобраћај ЈН 19/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.05.2017.
Рок за достављање17.05.2017. - Истекао
Јавна набавка - мале вредности радова за текуће одржавање стамбених јединица које су у власништву Републике Србије а дате су на коришћење Комесаријату за избеглице И миграције, редни број ЈН 18/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.05.2017.
Рок за достављање17.05.2017. - Истекао
Јавна набавка - мале вредности радова за текуће одржавање стамбених јединица које су у власништву Републике Србије а дате су на коришћење Комесаријату за избеглице И миграције, редни број ЈН 18/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве08.05.2017.
Рок за достављање17.05.2017. - Истекао
Јавна набавка - мале вредности радова за текуће одржавање стамбених јединица које су у власништву Републике Србије а дате су на коришћење Комесаријату за избеглице И миграције, редни број ЈН 18/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве03.05.2017.
Рок за достављање15.05.2017. - Истекао
Набавкa мале вредности за набавку услуга израде базе података у вези са азилом и миграцијама са одговарајућом обуком корисника и израда сајта, ЈН бр. 7/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве03.05.2017.
Рок за достављање15.05.2017. - Истекао
Набавкa мале вредности за набавку услуга израде базе података у вези са азилом и миграцијама са одговарајућом обуком корисника и израда сајта, ЈН бр. 7/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве03.05.2017.
Рок за достављање15.05.2017. - Истекао
Набавкa мале вредности за набавку услуга израде базе података у вези са азилом и миграцијама са одговарајућом обуком корисника и израда сајта, ЈН бр. 7/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве27.04.2017.
Рок за достављање05.05.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за јавну набавку услуга превентивних лекарских прегледа запослених, ЈН бр. 17/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве27.04.2017.
Рок за достављање05.05.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за јавну набавку услуга превентивних лекарских прегледа запослених, ЈН бр. 17/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве27.04.2017.
Рок за достављање05.05.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за јавну набавку услуга превентивних лекарских прегледа запослених, ЈН бр. 17/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве20.04.2017.
Рок за достављање28.04.2017. - Истекао
Позив за подношење понуда и конкурсна документација за јавну набавку услуге уноса података у базу, ЈН бр. 15/2017
Преузмите пратећу документацијуТипНабавке на које се ЗЈН не примењује
Датум објаве20.04.2017.
Рок за достављање28.04.2017. - Истекао